im. Marii Konopnickiej

w Radomiu

|Kontakt | Jak do nas trafić|

Nasze przedszkole

Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny, radosny rozwój wszystkim swoim wychowankom. Sprawiamy, że czują się oni kochani, akceptowani i szczęśliwi. Przygotowujemy dzieci do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażkami. Kierujemy się ich dobrem, ściśle współpracujemy z rodzicami, uwzględniając ich oczekiwania wobec placówki. Różnorodne i nowoczesne metody pracy z dziećmi wzbogacają ich wiedzę o życiu. Bliskie sąsiedztwa szkoły podstawowej, domu kultury, biblioteki, kościoła, oraz zagospodarowanych terenów zielonych, pozwalają na wielozmysłowe poznawanie świata.

Istniejemy już niemal 25 lat i wciąż zajmujemy czołowe miejsce w rankingu placówek przedszkolnych naszego miasta. Cieszymy się zaufaniem, którzy oddają pod naszą opiekę swoje pociechy. Zainteresowanie jest tak duże, że od 2008 r. mieścimy sie w dwóch budynkach. Budynek główny znajduje się przy ul. Zientarskiego 3, a drugi przy ul. Powstańców Śląskich 4. Proces opiekuńczo –wychowawczo -dydaktyczny realizowany jest w 10-u doskonale wyposażonych salach dydaktycznych, sali gimnastycznej, plastycznej, teatralnej oraz sali kinowej, w której znajduje się nowoczesny sprzęt audio-wizualny. Maluchy mogą wypoczywać przy „gwiaździstym niebie” w sypialni. Zaplecze socjalno- gospodarcze spełnia wszelkie unijne normy, zapewniając w sposób komfortowy zabawę, pracę i wypoczynek „małemu człowiekowi”. Całość otoczona jest zielenią, w którą wkomponowane są urządzenia terenowe przyjazne dzieciom.

Strona główna                                                   Powrót